SELÇUKLU DOLAPOĞLU ANADOLU LİSESİ2018 MEZUNLARI YKS GURUR TABLOMUZ |
|||
ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI |
YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE |
YERLEŞTİĞİYÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMI |
|
1 | OKAN KILIÇER | HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Tıp Fakültesi |
2 | MUSTAFA EMRE SÖĞÜT | ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ | Tıp Fakültesi |
3 | MUHAMMET KURU | DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | Tıp Fakültesi |
4 | RECEP YUSUF ÖZCAN | AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) | Tıp Fakültesi |
5 | EMİNE TÜRKMEN | SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Tıp Fakültesi |
6 | MEHMET AKİF KOÇAK | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Tıp Fakültesi |
7 | RAZİYE SARI | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Tıp Fakültesi |
8 | BUKET UMAY KANIK | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Tıp Fakültesi |
9 | MELİKE KARABACAK | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Tıp Fakültesi |
10 | HASAN KAAN KARAGÜL | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Tıp Fakültesi |
11 | FURKAN AKYÜZ | SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) | Tıp Fakültesi |
12 | FEYZA NUR KAYA | KARABÜK ÜNİVERSİTESİ | Tıp Fakültesi |
13 | FURKAN YILMAZ | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Makine Mühendisliği (İngilizce) |
14 | GÖKHAN CEYLAN | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Makine Mühendisliği (İngilizce) |
15 | FURKAN AKER | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Havacılık ve Uzay Mühendisliği (İngilizce) |
16 | MUSAP KUZUCU | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği |
17 | ATAHAN ÇALDIR | ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) |
18 | MURATHAN BAKIR | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Uzay Mühendisliği (İngilizce) |
19 | MEHMET ÜLKER | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Hukuk Fakültesi (Burslu) |
20 | MELİKE NESLİHAN ADARSA | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | Hukuk Fakültesi |
21 | MUSTAFA YİĞİT AY | ANKARA ÜNİVERSİTESİ | Hukuk Fakültesi |
22 | ŞEVVAL KATI | MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Hukuk Fakültesi |
23 | AYÇA SERİN | ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ | Hukuk Fakültesi |
24 | FATMA SELEN YÜKSEL | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) | Hukuk Fakültesi |
25 | SILA BAL | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Hukuk Fakültesi |
26 | TUĞBA ALBAYRAK | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Hukuk Fakültesi (%50 İndirimli) |
27 | SEFANUR CAM | ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ | Diş Hekimliği Fakültesi |
28 | AYŞE AHSEN BATI | SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Eczacılık Fakültesi |
29 | YAĞMUR AYAYDIN | YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Mimarlık |
30 | ÖZGE BAYHAN | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | İlköğretim Matematik Öğretmenliği (İngilizce) |
31 | AYŞEGÜL ÖZTUĞ | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Kimya (İngilizce) |
32 | MUSTAFA AZGIN | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Maden Mühendisliği (İngilizce) |
33 | BERFİN DİNCEL | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Felsefe (İngilizce) |
34 | BİLGEHAN AY | İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ | Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) |
35 | İREM AKIN | HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) |
36 | CEMİLE DİLA ÖZLÜK | KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ | Mühendislik Programları (İngilizce) (Burslu) |
37 | MÜMİNE YILDIZ | MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Endüstri Mühendisliği (İngilizce) |
38 | HALİL ÇELİK | GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Mimarlık |
39 | CANSU ALTAY | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Mimarlık (Burslu) |
40 | ENES AKCA | KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Mimarlık |
41 | MUHAMMED ZEYD ARSLAN | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Mimarlık |
42 | KEVSER BEYZA BATUR | SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) | Mimarlık |
43 | EDA NUR UYGUN | AKSARAY ÜNİVERSİTESİ | Mimarlık |
44 | TUFAN BORA KARAKÖSE | İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ | Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce) |
45 | DURMUŞ ALİ ERGİN | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA | Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
46 | MUSTAFA KIRMIZIGÜL | GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Makine Mühendisliği |
47 | YASİN BEDİRHAN ŞİMŞEK | KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ | Mühendislik Programları (İngilizce) (%75 İndirimli) |
48 | MERVENUR HİDAYETOĞLU | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) |
49 | SÜMEYRA ERTANIK | KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ | Mühendislik Programları (İngilizce) (%75 İndirimli) |
50 | MERVE ŞENGÜL | GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Beslenme ve Diyetetik |
51 | BEKİR TAHA YILMAZ | TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Mekatronik Sistemler Mühendisliği (Almanca) |
52 | HİLAL KARACA | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | İlköğretim Matematik Öğretmenliği |
53 | MERVE ONARAN | KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ | Mühendislik Programları (İngilizce) (%75 İndirimli) |
54 | ALİ RAHMAN DİKİCİ | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA) | Makine Mühendisliği (İngilizce) |
55 | ESRA SERTYAMAÇ | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | İlköğretim Matematik Öğretmenliği |
56 | MUHAMMED ERKAM TÜRKARSLAN | ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Havacılık Elektrik ve Elektroniği |
57 | BÜŞRA ÜZGÜ | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | İlköğretim Matematik Öğretmenliği |
58 | HAKAN KOYUNCUOĞLU | SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Hemşirelik |
59 | ŞERİFE SELİN ÖNAL | MERSİN ÜNİVERSİTESİ | Psikoloji |
60 | METİN ŞİMŞEK | ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ) | Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
61 | ZEYNEP YILDIRIM | YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Gıda Mühendisliği |
62 | İSMAİL OĞUZ DEMİR | KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
63 | MEHMET KÜÇÜKARAP | KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ | Mühendislik Programları (İngilizce) (%75 İndirimli) |
64 | MEHMET MUSTAFA MERİÇ | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | İnşaat Mühendisliği (Burslu) |
65 | MERT COŞKUN | AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) | Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ) |
66 | DOĞUKAN ANIL CENGİZ | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA) | Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (İÖ) |
67 | CANSU ÇİÇEK | ANKARA ÜNİVERSİTESİ | Hemşirelik |
68 | AHMET TAHA OKDUT | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Bilgisayar Mühendisliği (Burslu) |
69 | RIFAT CANER ÖZSAYINER | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık |
70 | CEMAL BURAK PİŞKİN | ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Havacılık Yönetimi |
71 | BELKIS ŞEYMA YILDIRIM | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Sosyoloji (Burslu) |
72 | TALHA BALCI | SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Veteriner Fakültesi |
73 | BERAT ATICI | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
74 | CEMRE YILMAZ | PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) | Sınıf Öğretmenliği |
75 | ALİ SOYLUĞAN | KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ (KARAMAN) | Mütercim-Tercümanlık (Almanca) |
76 | AHSEN ALEYNA DİKİCİ | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA) | İç Mimarlık |
77 | AHMET KAYA | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Makine Mühendisliği (%75 İndirimli) |
78 | MEVLÜT CAN SEVİNDİK | ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ | Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce) |
79 | HATİCE MERVE AKIN | KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ (KARAMAN) | Hemşirelik |
80 | SEZGİN GÜLNEZNEOL | KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | İnşaat Mühendisliği (%50 İndirimli) |
81 | ENES KARA | MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ | Deniz Harp Okulu |
82 | HALİT YALÇIN | MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ | Deniz Harp Okulu |
83 | BETÜL SUUDE YILMAZ | MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ | Kara Harp Okulu |
84 | AHMET ÖZKAN | MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ | Kara Harp Okulu |
85 | BERAT BÜYÜKDEMİR | SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Makine Mühendisliği (İÖ) |
86 | BUSE TOPBAŞ | AKSARAY ÜNİVERSİTESİ | İnşaat Mühendisliği |
87 | ŞEYMA YÖRÜK | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) | Fen Bilgisi Öğretmenliği |
ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZİ KUTLAR, ÖĞRENCİLERİMİZE ÜNİVERSİTE HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ. |
Adres:
HANAYBAŞI MAH. DİKENLİ SK. NO: 1 SELÇUKLU / KONYA
Telefon
0 (332) 247 44 44